poniedziałek, 15 listopada 2010

Legion. Chodźcie do Legionu.

Jesteśmy stowarzyszeniem blogerów i komentatorów różnych stron i portali prawicowych którzy po wielu latach pisania i apelowania do władzy i społeczeństwa postanowili wziąć sprawy w swoje ręce.

Chcemy połączyć jak największą liczbę Polaków w strukturę szybkiej komunikacjii na wzór piramidy w celu wyłonienia elit i odzyskania państwa, które nam ukradziono. Forum ma być miejscem tworzenia Legionu, oraz nowej myśli państwowotwórczej, ustrojowej oraz akcji i projektów dla bieżącej obrony wiary, naszych obywatelskich praw i miejscem pomocy w sprawach codziennych. Drodzy robotnicy i chłopy ( baby też), Narodzie katolicki, młodzieży, inteligencjo! Wstępujcie w nasze szeregi, wyłaniamy spośród siebie elitę, rodzimy ją w bólach, tak jak bolało nas jej niszczenie i spychanie w dół piramidy. Każdy naturalny porządek jest piramidą hierarchiczną układającą się samoistnie według obranego Paradygmatu i nie oszukujmy się , dobrze?

Nie jesteśmy przybudówką żadnej partii. Jesteśmy świadomym elektoratem, suwerenem, popieramy idee, nie partie. My tu jesteśmy władzą.

Wiecie, że władcy narodów uciskają je, a wielcy dają im odczuć swą władzę. 26 Nie tak będzie u was. Lecz kto by między wami chciał stać się wielkim, niech będzie waszym sługą. 27 A kto by chciał być pierwszym między wami, niech będzie niewolnikiem waszym, 28 na wzór Syna Człowieczego, który nie przyszedł, aby Mu służono, lecz aby służyć i dać swoje życie na okup za wielu.
http://www.legion-polska.org/fusic/news.php

1 komentarz: